Oklahoma City Teacher Store

Oklahoma Teacher Store Calendar

Download the Oklahoma City Teacher Store Calendar

Sign Up

Registration is required. Except for opening week, we can only accommodate 50 teachers per hour. Sign up at the link below to reserve your time-slot.

Sign up and reserve a time slot

Schools to shop on Tuesday and Thursday:

ASTEC Charter
Academy of Seminole
Ada
Agra
Alex
Aline-Cleo
Allen
Allen-Bowden
Amber-Pocasset
Anadarko
Ardmore
Asher
Banner
Bearden
Beggs
Bethany
Bethel
Big Pasture
Binger-Oney
Blanchard
Boone-Apache
Bowlegs
Bray/Doyle
Bridgecreek (Blanchard)
Briggs
Bristow
Buffalo
Butner
Byng
Cache
Canton
Canute
Carnegie
Carney
Cashion
Cement
Chandler
Chickasha
Choctaw
Chouteau
Cimarron
Cimarron
Cleveland
Clinton
Colbert
Colcord
Comanche
Cordell
Coyle
Crescent
Crooked Oak
Crutcho
Cushing
Cyril
Dale
Darlington
Davenport
Davis
Deer Creek
Depew
Dewar
Dibble
Dickson
Dove Academy (OKC)
Dove Science Academy (Tulsa)
Dover
Drumright
Duke
Duncan
Earlsboro
Edmond
El Reno
Elgin
Elk City
Elmore City-Pernell
Empire
Epic Charter School (OKC)
Eufaula
Fairland
Fargo-Gage
Fletcher
Fort Cobb-Broxton

Fort Supply
Fort Towson
Frederick
Freedom
Geary
Geronimo
Glenpool
Gracemont
Grand View
Grandfield
Guthrie
Harrah
Haskell
Hennessey
Henryetta
Hilldale
Hinton
Hobart
Holdenville
Hollis
Hominy
Hydro-Eakly
Indiahoma
Inola
Jay
Jones
Justice
KIPP Charter School (OKC)
Kellyville
Kildare
Kingfisher
Kingston
Konawa
Leach
Lexington
Liberty
Lindsay
Little Axe
Lookeba-Sickles
Luther
Macomb
Mangum
Mannsville
Maple
Marietta
Marlow
Mason
Maud
Maysville
McLoud
Meeker
Mid-Del
Middleberg (Blanchard)
Millwood
Minco
Moore
Morris
Moss
Mtn. View-Gotebo
Muldrow
Muskogee
Mustang
New Lima
Newcastle
Newkirk
Ninnekah Public Schools
Noble
Norman
Norwood
Oilton
OKC Public Schools
Okemah
Okmulgee
Olive
Paden
Paoli
Pauls Valley
Pawnee
Perkins
Perry
Piedmont
Pleasant Grove

Pocola
Ponca City
Porter
Porum
Poteau
Prague
Preston
Purcell
Putnam City
Quinton
Ripley
Riverside
Robin Hill
Rush Springs
Ryal
Sacred Heart
Santa Fe South Schools
Sasakwa
Sayre
Seeworth Academy
Seminole
Sentinel
Sharon-Mutual
Shawnee
Sherman
Shidler
Snyder
South Rock Creek
Stanley Hupfield
Sterling
Stillwater
Stonewall
Stratford
Strother
Stroud
Sulphur
Tahlequah
Taloga
Tannehill
Tecumseh
Tenkiller
Terral
Thomas-Fay
Tipton
Tishomingo
Tri-County Interlocal Cooperative (Fox)
Tuttle
Twin Hills
Union City
Vanoss
Varnum
Velma/Alma
Verden
Vian
Wagoner
Wainwright
Wanette
Warner
Washington
Waurika
Wayne
Welch
Weleetka
Wellston
Western Heights
Wetumka
Wewoka
White Rock
Whitebead (Pauls Valley)
Wilson (Henryetta)
Wilson (Wilson)
Woodland
Woodward
Wright City
Wynnewood
Wynona
Wynona
Yukon